چهارشنبه 7 اسفند 1398

راهنمای ثبت نام سوپروایزرها

 | تاریخ ارسال: 1396/7/19 | 
ثبت نام رایگان سوپروایزرهای آزمایشگاه
شما همکار گرامی می توانید پس از تکمیل فرم ثبت نام وب سایت کنگره، ارائه معرفی نامه از جانب مسئول فنی آزمایشگاه محل فعالیت خود و تکمیل اطلاعات در سامانه جامع ثبت اطلاعات آزمایشگاهیان ایران به نشانی www.iacld-reg.ir به صورت رایگان در کنگره ارتقاء کیفیت شرکت نمایید تا با حضور شما عزیزان این کنگره هر چه با شکوه تر برگزار گردد.
توجه: هر آزمایشگاه تنها می تواند یک سوپروایزر را جهت ثبت نام رایگان معرفی نماید.
مرحله اول: در بخش فرم ثبت نام اطلاعات خود را تکمیل نموده و در کادر مخصوص سوپروایزرها نام آزمایشگاه محل فعالیت خود را وارد نمایید.
مرحله دوم: پس از ورود با نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور خود در بخش فرم پرداخت هزینه ثبت نام در کادر مبلغ واریز شده عدد 1 و در کادرهای (شماره فیش، نام بانک، کد و نام شعبه) کلمه سوپروایزر و در نام شهر، شهر محل فعالیت خود را وارد نموده و سپس تصویر معرفی نامه خود از سوی مسئول فنی آزمایشگاه به عنوان سوپروایزر بارگذاری نمایید و یا از طریق شماره تماس 88970700 داخلی 109 و 111 به دبیرخانه کنگره ارسال فرمایید.
توجه
مرحله سوم: سوپروایزرهای محترم برای تایید نهایی ثبت نام خود باید با مراجعه به سایت سامانه جامع ثبت اطلاعات آزمایشگاهیان ایران www.iacld-reg.ir تمامی فرم های مورد نظر را تکمیل نمایید. شایان ذکر است تکمیل فرم های اطلاعات فردی، اطلاعات تماس، اطلاعات تحصیلی و سوابق اداری برای تایید ثبت نام کنگره ضروری است.

دفعات مشاهده: 17224 بار   |   دفعات چاپ: 729 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر