یکشنبه 2 مهر 1396

پیام رئیس کنگره

 | تاریخ ارسال: 1395/12/6 | 

به نام پروردگار هستی­ بخش

سلام و عرض ادب به اساتید، همکاران و دانشجویان حوزه علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی

با استعانت از خداوند مهربان و از سوی انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی ایران (IACLD) افتخار دارم شما عزیزان را برای حضوری گرم در دهمین کنگره بین ­المللی و پانزدهمین کنگره کشوری ارتقای کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران (IQC15) دعوت نمایم.

این کنگره با هدف اعتلای علم و ارتقای خدمات آزمایشگاه تشخیص طبی به مدت 4 روز از سی و یکم فروردین ماه تا سه اردیبهشت سال 1396 در مرکز همایش­ های برج میلاد تهران برگزار می­ گردد.

با شعار همیشگی کیفیت را پایانی نیست، این کنگره فرصت مغتنمی است برای تبادل دانش و تجربه در همه زمینه های علوم آزمایشگاهی تشخیصی به منظور بهبود کیفیت. بخصوص جامعه آزمایشگاهی ایران در حال حاضر با چالش­ های اداری- اقتصادی فراوانی روبروست که اگر تعهد به خدمت نباشد، در شرایط کنونی ادامه مسیر برای بخش خصوصی میسر نیست. امید است با حضور تصمیم­ گیران و مدیران دولتی، که باید قدردان این همه تلاش و ایثار باشند و با تبادل اندیشه و گفتمان راهکارهای عملی برای برون رفت از مشکلات و چالش­ ها حاصل شود تا به سلامت مردم آسیبی وارد نشود.

اینجانب و همکاران پرتلاشم در کمیته ­های علمی و اجرایی کنگره امید داریم برگزاری این بزرگترین رویداد آزمایشگاهی منطقه با حضور و سخنرانی اساتید و متخصصان خارجی و داخلی، تشکیل کارگاه ­های آموزشی و برپایی نمایشگاه مواد و تجهیزات، بسترهای لازم برای دانش افزایی عزیزان شرکت کننده را فراهم آورد و گام­ هایی شایسته برای پویندگان دانش و فنون طب آزمایشگاهی برداشته شود.

دستان با محبت شما گرامیان را برای همراهی و همدلی در این رویداد بزرگ علمی به گرمی می­­ فشاریم و حضور فعال و پر برکت شما را چشم انتظاریم.

به امید دیدار شما در IQC15.

                                                                                     دکتر سید مهدی بوترابی

                                                                                               رئیس کنگره

دفعات مشاهده: 1045 بار   |   دفعات چاپ: 143 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر