پنجشنبه 1 فروردین 1398

پیام رئیس کنگره

 | تاریخ ارسال: 1396/8/11 | 
بسمه تعالی

اساتید بزرگوار و همکاران گرامی رشته علوم آزمایشگاهی بالینی

سپاس خداوند بزرگ را که بار دیگر افتخار میزبانی شما اساتید، همکاران گرامی و دانشجویان عزیز را در یازدهمین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران خواهیم داشت.

هدف اصلی از برگزاری این کنگره بزرگ علمی به روز نمودن اطلاعات، تبادل دیدگاه ها و آشنایی با پیشرفت های رشته طب آزمایشگاه  است. برای دستیابی به این امر کمیته برگزاری کنگره در نظر دارد از اندیشمندان و صاحب نظران رشته های بالینی پزشکی و فرهیختگان و اساتید داخلی و بین المللی علوم آزمایشگاهی و طب آزمایشگاه دعوت بعمل آورد تا دانش با ارزش خود را با سایر همکاران به اشتراک بگذارند.

از همه اساتید بزرگوار و همکاران ارجمند دعوت می نماییم با ارایه نقطه نظرات و مشارکت فعال در برنامه ریزی، ارایه سخنرانی و حضور گرم خود ما را در انجام این مسئولیت مهم یاری نموده تا این دستاوردهای ارزشمند و تلاش های علمی  بتوانند در ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاه های تشخیص پزشکی موثر واقع شوند و این تبادل اطلاعات در  برنامه ریزی های سلامت کشور مورد استفاده قرار گیرد.

امید است حضور جمع کثیری از پزشکان متخصص به همراه اساتید برجسته علوم آزمایشگاهی و طب آزمایشگاه در یک فضای علمی و صمیمی، همراه با حضور ارزنده مسئولین بهداشت و درمان کشور موجب تحول و توانمند سازی شرکت کنندگان و حتی مدیران اجرایی و ارائه راهکارها و خط مشی های روشنی برای همگان شود.

 

                                                                                     دکتر سید مهدی بوترابی

                                                                                               رئیس کنگره

دفعات مشاهده: 3120 بار   |   دفعات چاپ: 355 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر