یکشنبه 2 مهر 1396

پیام دبیران کنگره

 | تاریخ ارسال: 1395/8/9 | 

آزمایشگاه های تشخیص پزشکی از پیشینه طولانی در حوزه ارائه خدمات پزشکی در کشور عزیزمان برخوردار هستند. تحولات فراوانی در نحوه ارائه خدمات و تنوع تست های مختلف آزمایشگاهی در طول این سنوات رخ داده است. شیب تند نمودار این تحولات در دو دهه اخیر بخصوص با فارغ التحصیلی همکاران دکترای علوم آزمایشگاهی و بر پایه کنگره ارتقاء کیفیت نمایانگر تاثیر این دو اتفاق مهم است. همکاران این رشته آزمایشگاهی که دانش آموختگان ناب علوم مربوط به حوزه های تخصصی آزمایشگاه کلینیکال می باشند مبتکر رویداد بزرگی به نام کنگره ارتقاء کیفیت گردیدند که امروز پس از گذشت 15 سال از برگزاری اولین دوره آن مایه فخر و مباهات جامعه آزمایشگاهیان کشور عزیزمان گردیده و بی شک این کنگره را به بزرگترین همایش علوم آزمایشگاهی منطقه خاورمیانه و Emro تبدیل نموده است.

وعده گاه ارتقاء کیفیت محل دیدار، تبادل نظر و تضارب آراء آحاد مختلف جامعه آزمایشگاهی کشور می باشد که در طول سنوات 15 ساله عمر خود منشاء اتفاقات مبارکی همچون ارتقاء کیفیت، استانداردسازی و توسعه علوم آزمایشگاهی در جامعه پزشکی کشور گردیده است.

امروز به عنوان جامعه آزمایشگاهی مفتخریم که در اجرای تحولات نوین در عرصه پزشکی پیشتازیم و این افتخار خود را مدیون همدلی و همکاری همه گروه های این قشر خدوم و فرهیخته می دانیم.

امید است با مشارکت فعال و حضور حداکثری در پانزدهمین دوره این رویداد خجسته، موجبات توسعه بیش از پیش علوم آزمایشگاهی و ارتقاء کیفیت این خدمات را بنیان بنهیم.

                                                  دکتر رضا محمدی                                         دکتر علی صادقی تبار                        

دفعات مشاهده: 781 بار   |   دفعات چاپ: 142 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر