سه شنبه 1 بهمن 1398

مدیریت عفونت های خونی در بخش اورژانس از آزمایشگاه میکروب شناسی تا کلینیک: تجربه ما

 | تاریخ ارسال: 1398/1/14 | 
مدیریت عفونت های خونی در بخش اورژانس از آزمایشگاه میکروب شناسی تا کلینیک: تجربه ما

 
               اطلاعات کارگاه

تاریخ شروع کارگاه: شنبه 1398.01.31

ساعت برگزاری کارگاه: 16:30-14:30

هزینه ثبت نام: رایگان


 


 
سخنران کارگاه:
دکتر مارتا کوربلا (ایتالیا)
- پزشکی  عمومی ، متخصص آسیب شناسی بالینی،
عضو  انجمن آمریکایی آسیب شناسان بالینی، Policlinico San Matteo Pavia IRCCS Foundation، سانتا ماتئو ، گروه پزشکی تشخیصی و خدمات
- متخصص در تحقیقات بیومدیکال در دوره آموزش عالی (حکم وزیران 15.11.2011)که توسط خدمات آموزشی مرکزی پاوا با همکاری با مدیریت علمی Fondazione IRCCS Policlinico San Matteo Pavia ایتالیا برگزار شده است( ژوئن تا دسامبر 2015).
- دوره تجربی نظری در زیست شناسی مولکولی بالینی - سطح دوم (انجمن ایتالیایی انجمن فرآیند پروژه بیوشیمی بالینی و زیست شناسی) رم، ایتالیا، سپتامبر 15-19، 2014.
- فوق تخصص در آسیب شناسی بالینی در Università degli Studi di Pavia، ایتالیا. پایان نامه تجربی تحت عنوان "رویداد اپیدمی KPC Klebsiella pneumoniae در بخش مراقبت های ویژه: نظارت بر عفونت " نمره 50/50 (29 ژوئن 2016)


                                                                                       
 
 
خلاصه کارگاه

سپتیسمی در نزدیک به 80% از بیماران در خارج از بیمارستان اتفاق می افتد و بخش اورژانس اولین مکانی است که ارتباط سیستم مراقبت های بهداشتی با بیماران مبتلا به سپتیسمی شروع می شود. ارزیابی صحت سیستم تریاژ در اورژانس برای تشخیص سریع و تکمیل پروسه سه ساعته مراقبت جهت رسیدن به اهداف کمپین سپتیسمی بازمانده ضروری است.  نتایج کشت خون یکی از مراحل ضروری این فرآیند است که اساس کار برای شناسایی باکتری های زیست شناختی است و بنابراین بر اساس آن ،یک درمان مناسب آنتی بیوتیک برای بیمار میتوان تجویز نمود.  هدف این کارگاه بر روی فرآیند جمع آوری کشت خون از مرحله قبل از تجزیه و تحلیل تا مرحله نتایج میکروبیولوژیکی با تجزیه و تحلیل نمودار در آزمایشگاه میکروبیولوژی بیمارستان ما متمرکز است. به طور خاص ، در این کارگاه ، روش های جدیدو سریع که در عملیات روزمره استفاده می شود مورد مطالعه قرار می گیرند. علاوه بر آن، نقش ارتباط بین میکروب شناسان و پزشکان به منظور تسریع تجویز درمان ضد میکروبی، ارزیابی خواهد شد.

 گروه مخاطب: -


اهداف یادگیری: -
 
 


دفعات مشاهده: 281 بار   |   دفعات چاپ: 57 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر