یکشنبه 14 آذر 1400

پیام دبیر اجرایی کنگره

 | تاریخ ارسال: 1398/10/17 | 

                                                                                                      
                                                                                                      
به نام خدا
 
هجدهمین کنگره ارتقای کیفیت خدمات آزمایشگاهی نسبت به ادوار گذشته خود هم در محتوا و نیز در اجرا تغییرات زیادی را در بر دارد. با نگاهی اجمالی به محورهای 27 گانه در می یابید که در این کنگره، جنبه های بالینی تشخیص بیماری ها مورد عنایت بیشتری قرار گرفته است. این امر علاوه بر اینکه به جذابیت محورهای سخنرانی افزوده موجبات آشنایی بیش از پیش همکاران پزشک با همکاران آزمایشگاهی بالاخص دکترای علوم آزمایشگاهی را نیز فراهم می نماید.
همچنین در این کنگره انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی، محوری را به بیان مشکلات صنفی موجود و امکان ارائه نظرات و پیشنهادات توسط فعالین صنفی اختصاص داده است. از سوی دیگر سپردن برخی محورها به نیروهای متخصص جوان که در حیطه تشخیصی و تحقیقاتی آزمایشگاهی فعالیت دارند، حاکی از دیدگاه آینده نگر مسئولین انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی و کنگره است مطمئنا اجرای طرحهای نوین مدیریتی و بکارگیری روشهای جدید تشخیصی آزمایشگاهی در گروی بهره مندی از متخصصین دانشمند، جوان و کارآزموده خواهد بود. در خصوص نمایشگاه جنبی شرکتهای آزمایشگاهی کنگره، به سبب تنگناهای اقتصادی روزافزون، سعی کرده ایم که به شرکت های تولیدی اهمیت بیشتری داده شود تا از فرصت های پیش آمده در کنگره به منظور رفع مشکلات و بهبود فرآیند تولید خود اقدام نمایند.

در انتها ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تمامی دست اندرکاران کنگره های پیشین که موجبات بوجود آمدن بزرگترین تجمع علمی و صنفی علوم آزمایشگاهی کشور را فراهم نموده اند، سعی شده است که با درنظر گرفتن نظرات و پیشنهادات شرکت کنندگان در کنگره های پیشین، کاستی های آن برطرف و شاهد برپایی کنگره ارتقاء کیفیت با حال و هوایی تازه باشید.

 
دکتر کمال الدین باقری
 دبیر اجرایی کنگره


 
 

دفعات مشاهده: 1372 بار   |   دفعات چاپ: 265 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر